Return top

Return to list

INFORMATION - News

Aug

30

Forum Biznesu Dziennika Gazety Prawnej docenia potencjał Physio Sport Peptide Complex

Rynek suplementów diety wart tylko w Polsce ponad 6 mld zł kusi inwestorów, którzy wierzą w prognozy dynamicznych wzrostów w kolejnych latach. 


Część rynkowych nowości to nowe warianty znanych już produktów, ale ich wysyp pokazuje dynamikę tego rynku napędzanego przez nawyki konsumentów coraz częściej sięgających po środki spożywcze, których celem jest uzupełnienie normalnej diety. Tym bardziej, kiedy na rynku pojawia się unikalna nowość, spotyka się z dużym zainteresowaniem. 

Taki właśnie, unikalny i multifunkcyjny jest Physio Sport Peptide Complex z kolagenem – suplement diety marki Nutrivi, o którym przeczytacie w czerwcowym numerze Dziennika Gazety Prawnej. 

Formuła Physio Sport Peptide Complex zawiera specjalnie wyselekcjonowaną kompozycję składników obejmujących liofilizowany kolagen rybi, kwas hialuronowy, ekstrakt z ananasa z bromelainą, MSM, siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, ekstrakt z buraka, kosmatkę japońską i kadzidłowiec indyjski. 

Preparat przeznaczony jest dla osób uprawiających sport, będących w trakcie rehabilitacji i fizjoterapii, stosujących specjalne diety, mogące mieć niekorzystny wpływ na stan tkanki łącznej, stawów i kości, skóry, włosów i paznokci. Przeznaczony jest również dla każdego, kto suplementuje kolagen a chciałaby stosować najbardziej wartościowy produkt. Kolagen to białko, które stanowi budulec macierzy chrząstki (aż w 95%) i tkanki łącznej, dlatego do Physio Sport Peptide Complex dodaliśmy aż 650 mg kolagenu liofilizowanego ze skór rybich. 

Suplement diety Physio Sport Peptide Complex został nagrodzony Złotym Godłem QI 2022 w kategorii „Quality International 2022”. Godło Najwyższa Jakość Quality International potwierdza, iż Laureaci konkursu stosują najwyższe standardy zarządzania, a także stanowi element budowania ich przewagi konkurencyjnej.

Forum Biznesu z dnia 22 czerwca 2022 znajdziecie w wersji elektronicznej do bezpłatnego pobrania: https://edgp.gazetaprawna.pl/biblioteka-wydan/2022-06-01