Return top

Larens Professional - Waddinxveen, 08.12.2021, J. Rychlik

Cosmetic Training

Start:
December 8, 2021 (Thursday),
at 11:00 AM
End:
December 8, 2021 (Thursday),
at 3:00 PM

Beauty by Scarlett
Overtoom 4
2741MS Waddinxveen, Netherlands

LARENS PROFESSIONAL - SZKOLENIE DLA PROFESJONALISTÓW 

Gabinetowa marka kosmeceutyków Larens Professional wyróżnia się na rynku unikatowymi kompozycjami receptur przygotowanych przez laboratoria WellU. Wśród różnorodności zastosowanych składników aktywnych kluczowe miejsca zajmują innowacyjne substancje o nieprzeciętnych właściwościach na polu pielęgnacji skóry, ze szczególnym naciskiem na działanie anti-aging.

W Larens Professional znajdziemy m.in. objęte patentem peptydy kolagenu rybiego w Biopeptide Complex, jedyną na świecie liposomalną formę peptydów rybich w Liposomal Collagen Complex czy BIO-Placentę – biologicznie czynne roślinne łożysko wypełnione po brzegi dobroczynnymi substancjami aktywnymi. Składy formuł poszczególnych produktów zawierają ingrediencje najwyższej jakości, wprowadzane w wysokich (ale i optymalnych) stężeniach oraz w takich połączeniach, by synergistycznie wspierały swoje działanie.

Zabiegi z użyciem preparatów Larens Professional przynoszą niezwykle satysfakcjonujące, odczuwalne i mierzalne okiem oraz aparaturą efekty.  Co istotne dla posługujących się nimi profesjonalistów - są niezwykle wydajne i umożliwiają dużą elastyczność w komponowaniu własnych zabiegów autorskich, również z wykorzystaniem aparatury.


Do kogo kierowane jest szkolenie?

Szkolenie Larens Professional - Szkolenie Dla Profesjonalistów dedykowane jest kosmetyczkom, kosmetologom z kierunkowym wykształceniem zawodowym. Grupą docelową takiego szkolenia jest Biznespartner WellU, który jeszcze nie odbył takiego szkolenia i chce uzyskać status Biznespartner PRO oraz profesjonaliści spoza struktury, którzy są zainteresowani współpracą z WellU - właściciela marki Larens. 

 

Jaki jest cel szkolenia?

Uczestnictwo w szkoleniu zapewnia zdobycie niezbędnej wiedzy o produktach Larens, kompleksie peptydowym Biopeptide Complex, Liposomal Collagen Complex oraz o tym, co wyróżnia preparaty marki na rynku. Uczestnicy będą mieli okazję nabyć umiejętności dobierania odpowiednich produktów do konkretnego rodzaju skóry i potrzeb klienta gabinetu kosmetycznego. Dodatkowym celem jest możliwość zdobycia certyfikatu uprawniającego do nabywania i korzystania z preparatów Larens Professional w swojej praktyce kosmetycznej na prawach Biznespartnera PRO.


Jak przebiega szkolenie?

Larens Professional - Szkolenie Dla Profesjonalistów składa się z dwóch części:

1. Część teoretyczna - historia marki Larens i Larens Professional, zaplecze naukowe, substancje aktywne, omówienie linii kosmeceutyków Larens do domowego użytku, omówienie zasad współpracy z gabinetami kosmetycznymi i klinikami medycyny estetycznej.

2. Część praktyczna - omówienie rodzajów, działania i składów preparatów Larens Professional, pokaz zabiegu BIO RENEW LARENS PRO LIFT (tegorocznego laureata nagrody QLTOWY ZABIEG 2019), panel wymiany doświadczeń.


Kto przeprowadza szkolenie?

Część teoretyczna I praktyczna: -  Joanna Rychlik Oficjalny Szkoleniowiec Larens Professional 


Dodatkowe informacje

Szkolenie jest odpłatne, jego koszt to 99 zł. Dokonanie opłaty automatycznie potwierdza obecność na szkoleniu i jest bezzwrotne, nawet w przypadku, gdy osoba nie będzie mogła wziąć udziału w szkoleniu.

Osoby już zarejestrowane otrzymają na miejscu certyfikat ukończenia szkolenia (z podpisem certyfikowanego szkoleniowca marki).

Osoby obecne niezarejestrowane, które w ciągu miesiąca od daty szkolenia dokonają rejestracji jako Biznespartner WellU lub złożą zamówienie otrzymają od nas kurierem certyfikat ukończenia szkolenia (z podpisem certyfikowanego szkoleniowca marki) 

Beauty by Scarlett
Overtoom 4
2741MS Waddinxveen, Netherlands

WellU
Success Stories

See all