Return top

Return to list

INFORMATION - News

Dec

23

Świąteczna paczka dla Domu Samotnej Matki

Zespół WellU w roli posłańca Świętego Mikołaja sprawdza się wybitnie J W ubiegły poniedziałek odwiedziliśmy  mieszkańców Domu Samotnej Matki w Gdańsku ze świąteczną paczką. Potrzeby placówki - gdzie nie spojrzeć - są ogromne (szybciej byłoby powiedzieć czego nie brakuje). Postanowiliśmy wspomóc mieszkańców zbiórką rzeczy, których w tej chwili potrzebują najbardziej, by zapewnić im możliwie spokojne Święta.

Na ręce mieszkańców przekazaliśmy: ubrania, pokłady zabawek, żywność, artykuły higieniczne dla tych starszych i młodszych oraz rodzime produkty WellU. Inspiratorami akcji byli przyjaciele WellU z firmy EURO-CAR. 

Z pewnością odwiedzimy gdański Dom Samotnej Matki jeszcze nie raz. Aktualnie zamieszkuje go 50 osób, od 2-tygodniowych niemowląt po kobiety, mężczyzn i osoby starsze. Dlatego pomoc jest potrzebna nie tylko od święta. Gdybyście chcieli włączyć się do pomocy – zapraszamy do kontaktu z nami bądź bezpośrednio z kierownictwem domu. 

Artykułami pierwszej potrzeby są:

- artykuły dla niemowląt, w tym: pieluchy (w rozmiarze 4-5), mleko Bebiko Junior (1-3), ubranka

- środki czystości, te do użytku osobistego i domowego: mydło, pasta do zębów, szczoteczka do zębów, szampon, podpaski, proszek do prania, płyny do mycia podłóg..

- odzież dla dzieci w wieku szkolnym (do 14 lat)

- odzież dla kobiet i mężczyzn

- ręczniki, pościele

- żywność o długim terminie przydatności (konserwy, kasze, makarony itp.)

- zabawki w dobrej kondycji, niekoniecznie nowe.

Return to list

More information about WellU online:

RESOURCESPRESENTATIONVIDEOSWEBINARFACEBOOK

WellU
Success Story

See all