Return top

Return to list

INFORMATION - News

lut

12

Nowe, lepsze opakowanie Orient Oil i Golden Oil

Nowe, lepsze opakowanie, 66% więcej produktu, cena: bez zmian!

Niezwykle cieszy nas gorące przyjęcie, z jakim spotkały się dwie tegoroczne nowości Larens - olejki pielęgnacyjne Orient Oil i Golden Oil. Mamy wrażenie, że oba preparaty, dzięki swej specyfice i nieco odmiennemu spektrum działania, wpasowały się w gamę produktów Lerens, doskonale ją uzupełniając.

Jak zawsze przy nowościach, pierwsze miesiące użytkowania przynoszą decyzje o ewentualnych modyfikacjach, udoskonaleniach. Na zmiany w kwestii olejków nie będziemy czekać długo, gdyż wymusza je na nas zarówno charakter produktu, jak i... zbliżająca się pora roku.

Oleje, jako bardzo delikatne substancje, wyjątkowo wrażliwe są na światło i promienie słoneczne, a przecież nasze olejki są stworzone z myślą o słońcu! Abyście więc jak najdłużej i najpełniej mogli cieszyć się z ich właściwości i zabierać je ze sobą w każde, nawet najbardziej nasłonecznione miejsca, zdecydowaliśmy na zmianę dotychczasowych białych butelek, na butelki z brązowego, chroniącego zawartość szkła.

Opakowanie ukryje co prawda bajkowe kolory, które zachwyciły Was już podczas premiery, ale pozwoli zachować prosty, pozbawiony konserwantów skład i moce poszczególnych olejków składowych.

Drugą, niebagatelną korzyścią będzie większa o 66% pojemność w tej samej cenie!

Mamy nadzieję, że te modyfikacje nie zmienią Waszego entuzjastycznego podejścia do olejków. Jesteśmy przekonani, że pokochacie je jeszcze mocniej. 

Wasz WellU Team.

Return to list

More information about WellU online:

RESOURCESPRESENTATIONVIDEOSWEBINARFACEBOOK

WellU
Success Story

See all