Return top

Return to list

INFORMATION - News

Jan

15

Novinka! LipoColl Serum a LipoColl Serum PRO - víc než kolagen!

Vyzkoušejte dvě produktové novinky Larens a Larens Professional! LipoColl Serum a LipoColl Serum PRO - první peptidy z kolagenu v liposomech na světě.

LIPOCOLL SERUM 50 ml (Akce! Balení - 50 ml za cenu 30 ml*) - koncentrované sérum pro péči o pleť s 20% obsahem Liposomal Collagen Complex. 99,98% přírodních složek. Sérum značky Larens - pro domácí použití

LIPOCOLL SERUM PRO 15 ml – vysoce koncentrované sérum pro péči o pleť s rekordním - 50% obsahem Liposomal Collagen Complex. 100% přírodních složek. Sérum značky Larens Professional - pro použití v kosmetických salonech.


Co je Liposomal Collagen Complex?

Inovativní, první na světě kombinace přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu uzavřených v liposomálním nosiči, který je přenáší do hlubších vrstev kůže. Díky tomu působí intenzivněji a déle. Účinky:

  • zvýšení hustoty kůže, nasycení kůže bílkovinou – kolagenem, stimulace procesů regenerace (viditelné také na ultrazvuku)
  • výrazné vyhlazení, zmenšení vrásek (viditelné také na ultrazvuku)
  • efekt liftingu
  • efekt hydratace
  • efekt ochrany, posílení kůže
  Díky lipidové dvojvrstvě je liposomové pouzdro identické s lipidovou dvojvrstvou kůže, tím je posílen transdermální transport složek uzavřených v liposomech a proces uvolňování látky je prodloužen - přípravek s liposomálním kolagenem funguje silněji a déle. To zaručuje, že se dostanou do hlubších vrstev kůže, kde dochází k procesům působení kolagenových proteinů.