Return top

Return to list

INFORMATION - News

Dec

2

Nové, lepší balení Orient Oil a Golden Oil

Nové, lepší balení, o 66% více obsahu, cena: nezměněna

Vřelé přijetí, s jakým se setkaly dvě letošní novinky Larens - pečující oleje Orient Oil a Golden Oil, nás mimořádně těší. Máme dojem, že oba přípravky, díky jejich specifickým vlastnostem a trošku odlišnému spektru účinku, zapadly do palety produktů Larens a dokonale ji doplnily.

Jako vždy v případě novinek, první měsíce užívání přinášejí rozhodnutí o případném zdokonalení či úpravách. Na změny, týkající se olejů nebudeme dlouho čekat, protože si je od nás vyžaduje stejně povaha produktu, tak i ... blížící se roční období. Oleje jako velmi jemné látky jsou výjimečné citlivé na světlo a sluneční záření, a naše oleje byly přece stvořené s myšlenkou na slunce! Abyste se tedy mohli co nejdéle a maximálně naplno těšit z jejich vlastností a brát si je s sebou na jakákoliv, i ty nejslunnější místa, rozhodli jsme se změnit dosavadní bílé lahvičky na lahvičky z hnědého skla, chránící obsah.

Toto balení sice skryje pohádkové barvy, které Vás nadchly již během premiéry, ale umožní zachovat jednoduché složení bez konzervačních látek a účinky jednotlivých obsažených olejů.

Druhou nezanedbatelnou výhodou bude o 66% větší obsah za cenu, která zůstane nezměněna!

Doufáme, že tyto úpravy nezmění Váš entuziasticky postoj k olejům. Jsme přesvědčeni, že si je zamilujete ještě více.

Váš WellU Team.

Return to list

More information about WellU online:

RESOURCESPRESENTATIONVIDEOSWEBINARFACEBOOK

WellU
Success Story

See all