Return top

Return to list

INFORMATION - News

Jan

19

Nie przegap nowych wydarzeń z WellU na 2018!

Nowy rok w WellU rozpoczął się wspaniałą Galą, podczas której mogliście usłyszeć co nieco o naszych planach eventowych na 2018. Kalendarz WellU zapełnia się pierwszymi spotkaniami, na które już dziś serdecznie Was zapraszamy. 

Za chwilę rozpocznie się seria wydarzeń z cyklu Kierunek: Sylwetka i Kierunek: Uroda,

czyli lubiane przez Was prezentacje z udziałem naszego fachowego teamu. Jakie przystanki zaplanowane są na ich trasach? Koniecznie zaglądajcie do zakładki Wydarzenia i na nasze fan page Facebook'owe. Tam znajdziecie nie tylko najważniejsze informacje, ale i będziecie mogli zabukować bezpłatną wejściówkę na wybranym spotkaniu. 

Dlaczego jeszcze warto sprawdzać nowości w Wydarzeniach? 

Aby nie przegapić zapowiadanych na Gali kongresów o tematyce zdrowia. 
Już w przyszłym tygodniu pojawią się szczegóły i możliwość zapisów na niepowtarzalny kongres Kierunek: Zdrowie, który odbędzie się w Warszawie 14.04.2018. To nie lada gratka dla wszystkich tych, których zainteresowały prelekcje profesjonalistów podczas Gali czy tych, którzy poszukują klucza do długiego życia w zdrowiu. Naszymi prelegentami będą: Profesor Andrzej Frydrychowski, dr Jolanta Nalewaj Nowak, dr Pavel Suchánek oraz mgr Katarzyna Szymoniak. Bądźcie na bieżąco i wpisujcie w swoje kalandarze spotkania z WellU! 

Do zobaczenia! 

Return to list

More information about WellU online:

RESOURCESPRESENTATIONVIDEOSWEBINARFACEBOOK

WellU
Success Story

See all