Return top

Return to list

INFORMATION - Pressroom

Nov

5

Larens Professional v LNE #130!

V nejnovějším čísle časopisu LNE nás najdete na několika místech:

Na stranách 132-135 najdete článek, který napsal Rafał Pudyszak o řešení win-win - čili beauty byznysu nejen v náročné době.

Na straně 130 - komentář odborníka - i zde najdete vyjádření Rafała Pudyszaka - k článku s názvem "Spolupráce - komu a co se vyplácí?", Samotný článek najdete na stranách 124-131.

Na straně 66 si můžete prohlédnout, jaké antioxidační kosmetické ošetření s produkty Larens jsme navrhli, abychom optimálně připravili pleť na sluneční paprsky.

Nezapomínejme, že péče zevnitř je stejně důležitá jako to, co si dáváme na pokožku - o tom, jak ji zajistit, se můžete dočíst na straně 184.

Dále v tomto čísle najdete mnoho věcných obchodních informací pro profesionální salony, které jsou nuceny čelit mnoha překážkám během pandemie, a tak jako vždy - i rozšířené poznatky z oblasti péče.

To však není vše! LNE vyšlo během pandemie vstříc svým čtenářům - pokud ještě nemáte předplatné a uplatňujete pravidlo #zůstaňdoma - nyní můžete získat přístup k celému vydání v online verzi ZDARMA, klikněte sem: https://lne.pl/magazyn/lne-130

Speciálně pro vás jsme přeložili naši publikaci do češtiny! ??

Najdete ji zde: https://bit.ly/2wfCMjK > Články z tisku

Přejeme Vám příjemné čtení! 
Return to list

More about WellU online

VIDEOS WEBINAR FACEBOOK

WellU
Success Stories

See all