Return top

Return to list

INFORMATION - News

Apr

15

Larens Colour w 135 numerze „LNE”!

Na łamach 135 numeru „LNE” marka Larens zagościła wyjątkowo w dziale… stylizacje! Dlaczego? Ponieważ korektory, kremy BB i podkłady  Larens Colour  idealnie wpisują się w Top trendy 2021 w makijażu. Rozbudowany, wieloetapowy rytuał pielęgnacyjny jako priorytet wkracza szturmem do kosmetyki kolorowej.

Na stronach 170-171 przeczytacie, gdzie zmierzają aktualne makijażowe trendy. To tekst światowej sławy wizażystki, wieloletniej wykładowczyni w Szkołach Makijażu i Stylizacji i Charakteryzacji, Renaty Majewskiej. 

Strony 172 i 173 to spojrzenie na markę Larens Colour okiem redakcji „LNE” rozbudowane o wypowiedź Katarzyny Adamiak, manager ds. badań i rozwoju i członkini Rady Naukowej WellU.


Produkty Larens Colour łączą efektywną pielęgnację z najnowszymi trendami w makijażu. Kosmetyki te widocznie poprawiają jakość skóry, zapewniają efekt krycia, niwelują niedoskonałości i ujednolicają koloryt cery. Stworzenie takich produktów nawet dla firmy znanej z nowatorskich rozwiązań łączących nowoczesną technologię i naukę, było sprawdzianem uporu i konsekwencji

– czytamy na stronach magazynu. 

Kolagen liposomalny w produktach płynnych Larens Colour przenika przez barierę naskórkową w głąb skóry, pobudzając ją tym samym do syntezy kolagenu własnego oraz dostarczając podstawowe białko strukturalne w miejsce jego bezpośredniego działania. Skóra staje się zagęszczona, nawilżona, rozświetlona, a zmarszczki są znacząco zredukowane

– opowiada Katarzyna Adamiak. 

Jesteście ciekawi, co jeszcze „LNE” napisało o Larens Colour? 

Zapraszamy do pobrania artykułu w formacie pdf tutaj: 

https://wellu.eu/news/downloads/605,file,lne-135-larens-colour.pdf?__language=pl  

(Dostępny po zalogowaniu)

Polecamy również zakup prenumeraty magazynu „LNE”: 

https://lne.pl/prenumerata 


Return to list

More about WellU online

VIDEOS WEBINAR FACEBOOK

WellU
Success Stories

See all